Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet a facebookra időkorlátot...

Lehet a facebookra időkorlátot rakni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben észrevettem hogy sok időm megy el feleslegesen facebookozással, mégsem tudom megállni hogy felnézegessek. Lehet valami időkorlátot rakni rá hogy mondjuk egy nap csak x órára engedjen be vagy hasonló?

2016. febr. 28. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szülői felügyelet programok képesek időkorlátra, meg kell nézni hogy melyik blokkolja a teljes internetelérést és melyik tud szűrni bizonyos oldalakra.


Viszont hiába van a program, ahogy be tudod állítani a tiltást, úgy le is tudod venni ha nem bírod tovább.

Ez csupán az akaraterőről szól, ki bírod-e a függőségedtől való elszakadást vagy sem. Ehhez az időkorlát önmagában nem lesz elég, fokozatosan kell leállnod, mint ahogy a drogokról szokás. Ha hirtelen elvágod magad, sokkal rosszabb lesz, frusztrált leszel és ideges, majd elkezdesz kifogásokat keresni hogy miért nézel fel az oldalra, amíg megint vissza nem állsz a korábbi szintre.

2016. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tanuló vagyok és végül is szükségem van rá mert ott beszéljük meg o.társakkal hogy mit kell tanulni, van hogy a tanár is ott ír, ráadásul a magántanárommal is ott egyeztetek időpontot... szóval emiatt mindig fel kell nézzek. :/ Csak sokszor azon kapom magam hogy ott ragadok valakivel hülyeségekről beszélni stb. Valahogy le kell szoknom mert sokszor ez a tanulás rovására is megy. Meg hát felesleges.
2016. febr. 28. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor a letiltásnak így nincs értelme, mert ha meg KELL nézned valamit, annyiszor kellene ki-bekapcsolgatni a tiltást. Mindegy, ha nem is lenne.


Neked kell felismerned hogy melyik tevékenység hasznos és haszontalan, és amelyiknek nincs értelme annak az idejét lerövidíteni.

2016. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!