Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sűrgősen valaki segítene?

Sűrgősen valaki segítene?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, hogy a tanárom belémszeretett. Mindig látom,hogy engem néz és néha zavarba is jövök emiatt. Az osztálytársaim sokszor mondják, hogy engem jobban megnéz mint más lányokat. Ha elmegy mellettem mindig megpróbál valamit mondani. Sokszor szólít a nevemen és az a legfurább, hogy mást nem csak engem. Eléggé fura ez a dolog de úgy érzem beleszerettem. Ha belémszeretett mit tegyek? Gondolkodtam azon is milyen lenne ha összejönnénk. Próbáljak én is vele ilyen lenni? Válaszotok sürgős lenne. Előre is köszi.

2016. febr. 29. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tinédzser vagy akkor hülyeség, valamit félreértesz . Ha egyetemista csaj vagy 20 felett, akkor el tudom képzelni, talán .
2016. febr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. márc. 10. 18:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!