Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Filmet keresek! Nem sokat...

Filmet keresek! Nem sokat tudok mondani róla, kb 2009-13körüli lehet. Valaki a címét esetleg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy sem a címére sem egy árva színészre nem emlékszem. Próbáltam megtalálni filmkeresőn meg itt-ott de sehol sem leltem rá,nyilván a kevés információm miatt. Amire emlékszem,hogy vígjáték volt,kb 2010-2013 közé raknám. Nagyvonalakban arról szólt,hogy egy gazdag apa megelégelte a gyerekei(felnőttek voltak már,két fiú meg egy lány) nagyzolását és pénzszórását,ezért úgy tett,mintha minden vagyona elúszott volna.(Kommandósok törtek a házukba stb.) Az anyjuk meghalt régebben,ezért magukra maradtak. Mind elmentek dolgozni és felépítettek egy saját házat. A lány valami halüzem szerűségben dolgozott... Nagyjából ennyit tudok mondani róla,tudom marha kevés de ha véletlen valaki ráismerne ezek alapján,hálás lennék ha megosztaná velem. Köszi.

#gyerek #Gazdag apa
2016. febr. 29. 21:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!