Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez a kérdés számtalanszor elhangzott, de halad az idő előre és egyre "újabb" használt autók válnak elérhető áruvá. Maximum 1-1,5 milliót tudnék rá költeni, többet nem engedhetek meg magamnak. Eddig egy Fiat puntóm volt, de számomra alkalmatlan. Igen sokat utazom és a fő szempont hogy bírja az autópályázást, az előbb emlegetett gépcsoda ebben meg is bukott. (sokat forog és ha így folytatódik kuka lesz a motor) Legyen azért kényelmes mivel vezettem már olyan autót is ami után nem bírtam kiszállni annyira megfájdult a hátam. Legfőképpen Sedan-t szeretnék, a törpe hátúak és a kombik annyira nem tetszenek. Nézegettem az Audikat, Merciket, BMWket, Skodákat de egyszerűen nem tudok dönteni, számtalan érv és ellenérv van egy-egy kocsi mellett.



Ha kérhetem akkor tapasztalatokkal együtt, kb. árakkal mondanátok nekem a leírtaknak megfelelő viszonylag takarékos (5-8l/100km) autókat mondani? A válaszokat előre is köszönöm.



2016. febr. 29. 21:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!