Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen unatkozó...

Én vagyok az egyetlen unatkozó, céltalan, fölösleges tini? Hogyan foglaljam el magam hasznosan? 18/L

Figyelt kérdés

Kicsöngetnek. Vagy elmegyek plázázni (kirakatokat nézegetek, néha felpróbálok ezt-azt de általában soha nem veszek semmit), vagy hazajövök a panellakásunkba, bekapcsolom a netet és itt-ott "lógok". Már szinte fájdalmasan unalmas. A tanuláson kívül hogy tudnám még hasznosítani magam? néha elmegyek a várba, ligetbe, Dunapartra sétálni de mindig mindenhova egyedül* úgyhogy ez is már rohadt uncsi. sportra meg szüleim nem adnak pénzt mert azt mondják pénzkidobás

*sulis osztálytársaim vagy csak és csak tanulnak vagy kocsmáznak amit meg én nem akarok


2010. ápr. 1. 14:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
szerezz pasit és menj vele moziba stb.
2010. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
örüj h elmehetsz a lakásból!
2010. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem megyünk együtt?:) énis unatkozom

19/L

2010. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Adjatok vért. Esetleg jelentkezzetek a Magyar Gárdába, vagy valami hasonló társadalmi szervezetbe, ahol segíteni tudtok másoknak. Ha a világnézetetek megengedi, egy plébániára is becsöngethettek, a pap biztos ismer olyanokat, akiknek tudtok értelmesen segíteni.
2010. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
^^fasiszta nézeteket nem vallok. bocsi.
2010. ápr. 1. 15:01
 6/11 anonim ***** válasza:
én szivesen elmegyek veled
2010. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
sétálgatni? plázázni? hol élsz? szereted az ilyen dolgokat egyáltalán?
2010. ápr. 1. 15:06
 8/11 anonim ***** válasza:
fél órányira a fővárostól, de szinte minden nap bennt vagyok pesten a suli miatt. és igen szeretem ezeket a dolgokat.:)
2010. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A magyar Gárda nem fasiszta. Egyébként biztosra veszem, hogy nem vagy tisztában a fasiszta szó jelentésével. ;)
2010. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
^^akkor magyarázd már el szerinted mit jelent meg hogy ti kik vagytok és hogy hol is a különbség
2010. ápr. 1. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!