Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miket kell tudnia egy mentalis...

Miket kell tudnia egy mentalistának?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt hohy gondolat olvasás megfigyelőképesség hipnotizálás stb ezekre vagyok kiváncsi hogy miket kell megtanulni ahoz hogy nagyon jó ember ismerő legyen az emberből illetve mentalista legessen valakiből hány féle dologhoz kell érteni hogy valaki mondhassa hogy igen mentalista vagyok illetve milyen könyvekböl nezzek utana pls vazlatban kifejteni teollok kíméljenek
2016. márc. 1. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:
A mentalizmus egy ősi előadó-művészeti ág, gyakorlói, a mentalisták, olyan előadóművészek, akik eszüket, éleselméjűségüket használják arra, hogy különböző intellektuális jelenségeket teremtsenek meg. Ezek a jelenségek magas tudatról, kiemelkedő memóriáról, fantasztikus emberismeretről és manipulációs képességről tesznek tanúbizonyságot.
2016. márc. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!