Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki jobb a jobb pasi? AXL ROSE...

Ki jobb a jobb pasi? AXL ROSE vagy STEVEN TYLER? Melyikőjük vonzóbb számotokra férfiként és emberként? És miért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
uhh, férfiként mostanában már egyik sem...de "fénykorukban" mindenképp Axl :)
2010. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem egyik sem vonzo ferfikent, tylernek ronda a fizimiskaja azl meg tul alacsony es vekony. de ha kell valasztani, akkor inkabb axl, neki jobb a kisugarzasa.

emberkent nem sokat tudok roluk, mivel szeelyesen nem ismerem oket :P amit meg a bulvar ir annak az ellenkezoje sem igaz, max annyi hogy mindkettonek rocksztar elete van (szex, drugs and rock'n'roll:)

2010. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Axl Rose!! persze, kb 15 évvel ezelőtt.
2010. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
ST, nem is kérdés!
2010. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
98%
Steven O_o Egy őrült, de nem lehet nem szeretni. A hangjával engem visszalehetne hozni a halálból és még ma is keményen nyomja, nem úgy mint Axl barátunk. Mellesleg menő a szája... :D
2010. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés... fénykorában mindkettő egyformán, nem lehet összehasonlítani, teljesen más típusúak :P

Nekem fiatalként mindketten bejönnek, de most már inkább Steven :D

Amúgy meg, miért lenne rondább, mint axl? nekem sem tetszik, ha valakinek nagy a szája, meg minden, de neki jól áll szerintem, és így is-úgy is vonzó, ez nem ezen múlik, amúgy is, senki sem tökéletes...

de ez ízlés kérdése :D

emberként inkább Steven... nem akarok okoskodni Axl-ről, mert ahhoz képest, hogy a Guns az egyik kedvenc bandám, nem tudok róla túl sokat, de ha emlékezetem nem csal, akkor elég csúnya dolgokat csinált... úgy a bandával kapcsolatban

2011. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
STEVEN! Most is brutál szexi!
2011. dec. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2011-12-11 11:21 Ugye? ;D Képes vagyok miatta megnézni az American Idolt is (ő az egyik zsűritag)!


Szóval én mindenképpen Mr. Tyler-re szavazok. Nem csak szexi de a személyisége is lenyűgöző.


Amúgy Axl milyen magas, hogy azt írta valaki alacsony? Tudtommal Steven is csak 175 cm körül van, legalábbis sok helyen annyinak írják. Persze felőlem lehetne 160 vagy 195 is, mindenképpen őt választanám.

2012. jan. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyébkét pedig Steven nemsokára 64 éves lesz, mialatt Axl még csak 49 éves!

Részemről mindenképpen Steven Tyler!

Különben nagyjából egyforma magasak lehetnek, 175-178 között. Véleményem szerint nem nevezhetőek alacsonynak.

2012. jan. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

ezt nézzétek:)


[link]


Ja igen, és én is képes vagyok miatta nézni az American Idolt:)


Pedig nem vagyok már tini a magam 32 évemmel:)

2012. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!