Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a Howrse-on...

Mit tegyek ha a Howrse-on komoly összegekkel zsarolnak?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is!
2016. márc. 5. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A körülmények ismerete nélkül nehezebb válaszolni. Mindenesetre kell lennie az oldalon tiltás és jelentés funkciónak. Tiltod hogy ne tudjon kapcsolatba lépni veled, és jelented hogy közösségre veszélyes tag.


És persze semmilyen körülmények között nem adod ki másoknak a belépési adataidat, hogy azzal visszaélhessenek.

2016. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az a Howrse, de nem tudom elképzelni, hogy egy ócska netes játékban bárkit zsarolni lehessen.
2016. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. válaszoló: Képzeld el hogy a Howrse egy nagyon klassz netes lótenyésztős meg lovakkal foglalkozós játék.
2016. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az előbbi vagyok xD


kérdező: tiltsd le a feketelistára azt aki zsarol és utána jelentsd egy moderátornak.

2016. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!