Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a világ legjobb...

Szerintetek mi a világ legjobb filme? Léci azt is irjátok le hogy naggyábol miröl szol

Figyelt kérdés

sztem a tizenkét dühös ember

arol szol hogy 12 esküdt tárgyal hogy egy gyerek bűnös legyen e vagy ne és egyetlenegy ember a többi döntését megváltoztatja


2010. ápr. 1. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sok kedvenc filmem van.Nehéz megmondani mert sok jó film van a világon:D Nekem a kedvencem általában a trihller...
2010. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Vissza a jövőbe 1 2 3


Egy idős tudós(Dr Emett Brown, Christopher Lloyd)

feltalálja az időgépet és egy kamasz sráccal

(Marty Mc Fly, Michael J fox) vissza mennek 1955 be


röviden az első rész a 2. és a 3. rész is nagyin jó

2010. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Forest Gump. Forest Gumpról szól.:D

Szellemileg picit sérült, de lelkileg annál gazdagabb pasiról szól, akit (becsületességének és szorgalmának is köszönhetően) üldöz a szerencse. Tom Hanks nagyon nagyot alakít benne.

2010. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
* nagyon
2010. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Valóban a 12 dühös ember is nagyon jó,de a Félelem bére is az.
2010. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
59%

Rengeteg nagyon jo film letezik, nincs lyan h "legjobb", meg egy top10-et is csak nyogvenyelosen tudnek irni, mert sok minden kimaradna belole.


De ha valasztani kell, legyen az az egy az OLDBOY.

Eszak-Koreai film amelyben egy ferfit bezarnak 15 evre egy szobaba tok egyedul, majd a 15 ev utan kiengedik, es o megprobal rajonni, ki es miert tartotta fogva...

Tele van katarzisokkal, oriasi a zeneje, az utolso 20 perc szekrol leborulos.

2010. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A 12 dühös ember tényleg nagyon jó, de szerintem nem a legeslegjobb. Szerintem így nem nagyon lehet megállapítani, hogy melyik a legjobb, max kategóriákra bontva.
2010. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Van sok jó film..

Nekem tetszett pl. az Avatar: [link]


A bérgyilkosok viadala: az olyan hogy minden 7. évben 1 hagyományos kis városban, a 20 legjobb bérgyilkos összecsap, és ilyen gazdag emberek fogadnak, 24 órájuk van, ha letelik a 24 óra, és 1 bérgyilkosnál több van, akkor felrobbantják az összeset, mer az elején ilyen kis chippet vagy mit bele varrnak a hasába xD

meg még van 1 pár, de ezeket láttam mostanába ami jóvolt

2010. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem az Euro-túra tetszett a legjobban. Arról szól, hogy Scott levelezik a német Mieke-vel, de azt hiszi, hogy fiú, ezért letiltja az e-mail címét. Amikor, rájön, hogy Mieke lány, elindul Európába a barátaival, hogy beszéljen vele és közben beutazzák Nyugat-Európát.


Ui.: Légyszíves, nem "léci".

2010. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

utolsó előtti



az is tényleg nagyon jo azt már láttam csak most nem jut eszembe az angol neve mert én azt ugy ismerem az is tényleg jo film

2010. ápr. 2. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!