Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S-Mercedes vagy 7-es BMW?

Vidual01 kérdése:

S-Mercedes vagy 7-es BMW?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék sznobnak tűnni, mert borsodi lakótelepről származom, most 21 vagyok és alkalmam nyílt/nyílik egy autó vásárlására..

Viszont nem tudok dönteni. 2006 vagy fiatalabb S 320-350-400 Mercedes és 2004 vagy fiatalabb BMW 730-735-740 között.


Akinek volt már valamelyikből, leírná a tapasztalatait? Mire kell figyelni, ha használtan venném?

A fa kormány tényleg nagyon hideg?


Nem striciskedni kell, vagy vagánykodni.. Csupán már kis p*csös korom óta W140-et (Bálnamercit) szeretnék, de most az újabb modellek ragadtak meg. Vigyáznék rá, cigivel senki be nem ülne, ahogy sáros, latyakos lábbal sem.


Ami fontos nekem, az elegancia, kényelem, biztonság és az otthon érzete.


Szavazasást hol tudnék erről indítani?



2016. márc. 7. 17:45
 1/2 anonim válasza:

Nehéz ügy. Több mint 10 éves kocsikrol beszélünk.

Szerintem a mercinek jobban ál ez a sedan luxus áuto téma. A merci biztos kényelmesebb.


A Mercinel néha néha beszokot dögleni a légrugo.

2016. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 4165SLT válasza:
Ez a kategória a Mercedes világa. Ha annyi a lóvé, hogy épp megvedd, egyiket sem.
2016. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!