Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nevet változtattál?

Nevet változtattál?

Figyelt kérdés
Vannak itt ilyenek? Hogy tudattátok a környezetetekkel? Nem volt ciki "bemutatkozni " volt osztálytársaknak, régi ismerősöknek stb.?

2016. márc. 7. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sok év után futottam össze egy volt osztálytársammal, a keresztnevét változtatta meg . Olyan emberi neve volt, de az új ... xd borzasztó ! Nekem volt kellemetlen ez az egész . Pláne mások előtt titokban tartani a névváltozást, akarva akaratlanul mindig a régi neve jött a számra .
2016. márc. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én igen. Ciki nem volt, annál nehezebb elérni bizonyos személyeknél, hogy az új névvel azonosítsanak. Nekem ez fontos volt, szóval aki sokadik próbálkozás után se értette meg, hogy engem nem úgy hívnak, azokkal egyszerűen megszakítottam a kapcsolatot. Fura volt, mert voltak, akik azonnal alkalmazkodtak, másoknak meg magyarázhattam akárhogy, és akkor se fogták fel.
2016. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!