Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zaklat és halálosan fenyeget...

Zaklat és halálosan fenyeget a szomszédom. Mit tegyek, kihez forduljak ha a hatóságok nem segítenek?

Figyelt kérdés
A közvetlen szomszédom, aki albérletben él, folyamatosan rettegésben tart és zaklat azóta, mióta egyszer kedvesen megkértem hogy ne hangoskodjanak éjjel, mert a kisfiam nem tud aludni. Hónapok óta nem fizet albérletet és rezsit, amiért ki akarják tenni. rámkeni, hogy biztos miattam kell mennie mert bekavartam. Ez persze hazugság. A múltkor a lépcsőházban a kisfiam előtt nekemjött és meg akart ölni. Feljelentettem. Megyünk a bíróságra, persze állitólag megússza enyje benyjével, hiába ordította közben hogy megöl. Azóta folyamat zaklat, bekopog, csenget, fenyeget. A két éves fiammal nem merünk már kimenni. Hiába hívom ki mindig a rendőrséget és kérdezem ez normális hogy rettegek kimenni, nem mondanak rá semmit. A nő erősen alkoholista és nem napon barnult. Már nem tudom kihez forduljak. A tulaj nem tudja kitenni hiába nem fizet. Őt védi minden jog és törvény, a kisfiamat és engem ki véd meg? Van neki millió lopásos és csalásos ügye, a rendőrök ismerik mind, mégse tehetnek semmit.

2016. márc. 8. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rikoltozni kell megcibálni , a tulaj is egy marha ki kellett volna dobnia . Ismerősökkel kirakatni és kész .
2016. márc. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat figyelj vegyél egy mini kamerat ami mikrofon is es az vegye amiket mond ezzel mar van valamifele bizonyitekod masreszről szolj a rokonaidnak vagy koltozz hozzajuk ha lehet amugy nem vagom az eset sulyossagat mondjuk azt ha 10/10es akkor fel oran belul elkoltozol. Amugy meg vehetsz gazsprayt mehetsz onvedelmi sportokra egyedul elsz? Hat akkor hivj valami szobatarsat pl egy egyetemistat aki szimpatikus . vagy ha van pl néhany normalis felnőtt ferfi vagy valaki a szomszedban akkor kerd meg őket ha én tudnam hogy a szomszéd anyukat megtamadtak helyesnek tartanam ha szólna
2016. márc. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Itt olyanok a szomszédok, hogy inkább homokba dugják a fejüket, mert félnek tőle. Amikor nekemjött a múltkor, akkor is mind hallotta mi történik, hallották a kisfiam is sírni, mégse jöttek ki. Közömbösség - csillagos ötös, összetartás -nulla. Szólnék egy pár ismerősnek, de nem kísérgethetnek állandóan. Egy paprikaspray van a zsebemben, az az egy reményem van, ha találkozok vele lefújom és segít kicsit. A tulajnak mondtam szerzek embereket hogy ki tudja rakni, de ragaszkodik a törvényes eljáráshoz. Ami akár több év...azt olvastam valahol, ha nem viselkedik normálisan az albérlő lakóközösségben, abban az esetben bármikor kirakható. De hogy intézzem el, kihez forduljak? Nem magam miatt félek, ha egyedül lennék más lenne, de kisgyerek mellett nem merek vagánykodni és nem is tudok...
2016. márc. 9. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!