Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megkarcolódott a szemüvegem...

Megkarcolódott a szemüvegem egyik lencséje, kell-e cserélni?

Figyelt kérdés

Műanyag, vékonyított, felületkezelt, mínusz dioptriás, damilos rögzítésű lencséről van szó, ami kb. 1-1,5 cm hosszan karcolódott meg. Rendesen látok vele a sérülés ellenére is, csak esztétikailag zavar, hogy ott a karc a lencsén. Nem szeretnék új szemüveget készíttetni, de ha csak a lencséket cseréltetném párban, az is lenne kb 20e Ft. Lehet olyat, hogy csak az egyik lencsét cserélik ki?

Köszi a válaszokat.


2010. ápr. 2. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meglehet kérni, hogy csak az egyiket, nekem is ezt kéne :D Nekem is karcos lett véletlen :D
2010. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig csak körtéri ofotértben voltam, ott akarta a csaj egy 20asért mindkét lencsét kicserélni. Megértem, hogy nem egyszerű dolog elkészíteni egy ugyanolyan lencsét, amilyen most van, de azért ha lehet, nem fizetnék ki annyi pénzt, mint amennyiből szinte már egy vadiúj szemüveget készíttethetnék... megkérdezek majd néhány kisebb boltot is :)
2010. ápr. 2. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!