Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El akarok kezdeni basszus...

Hellókabelóka kérdése:

El akarok kezdeni basszus gitározni. Milyen Squier gitárt ajánlotok?

Figyelt kérdés
A válaszokat előrre is köszönöm!

2016. márc. 10. 10:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Főlleg metal irányba szeretnék elmenni.
2016. márc. 10. 10:34
 2/7 Mojjo ***** válasza:

Metálhoz miért pont Squier-t szeretnél?

Egyébként metálhoz én 5 húros basszusgitárt ajánlanék - abban is benne lennél? Mennyit szánsz rá?

2016. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb 100 ezerig elmennek egyebkent nem vagyok jártas a témában máshogy bármi tanácsot elfogadok
2016. márc. 10. 10:47
 4/7 A kérdező kommentje:
5 huros is jó
2016. márc. 10. 10:48
 5/7 Mojjo ***** válasza:
100 ezerért én egyértelműen a Cort C-5H basszusgitárját javasolnám. Mahagóni test, két teljesen korrekt humbucker hangszedő, 5 húr - ennyi pénzért nem hiszem, hogy metálra nagyon van jobb. A Squier-eket én speciel nem javasolnám metálra, attól függetlenül, hogy úgy amúgy nincs velük semmi gond - csak nem feltétlen erre a műfajra teremtették őket. Ebben az árkategóriában egyébként faanyagban/hangszedőkben a legtöbb nagy márka (sőt, gyakorlatilag mindegyik) jóval kevesebbet kínál, mint a Cort.
2016. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébkénta squierről csakhallottam hogy jó es árkategóriában is megfelel
2016. márc. 10. 11:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2016. márc. 10. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!