Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy fiuba de...

Szerelmes vagyok egy fiuba de ő szerintem a legjobb barátnőm be szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer velem beszélget, egyszer meg a barátnőmmel. Szerintem van valami köztünk de azt sem tagadom hogy köztük nincs. Úgy érzem hogy csak kihasznál de néha szoktunk jót beszélgetni és néha bunkó velem és leginkább kinyírnám de szeretem! Szerintek mondjak le róla és haggyam meg a barátnőmnek? vagy inkább fojtassam a beszélgtést és a féltékenykedést?

2016. márc. 10. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagyon szereted akkor küzdj érte, de ha nagyon fontosnak tartod a barátságodat, akkor hagyd meg neki. Sok-sok fiú létezik a világon, nem csak ő egyedül, lehet, hogy találnál 10000000-szer jobbat.
2016. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot!!:)
2016. márc. 11. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!