Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy Éjjel...

Hogyan zajlik egy Éjjel Nappal Budapest forgatás illetve a casting?

Figyelt kérdés

Behívtak castingra azzal, hogy szép vagyok.. De fogalmam sincs hogy zajlik a casting utána meg a forgatás. Félek hogy annyira lámpalázas lennék, hogy elbénáznám.. nagyon jó "színésznek" kell lenni?

Normális válaszokat, légyszi.



2016. márc. 10. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Hehe hajrá!:) biztos nem kell nagyon jó színésznek lenni:D na majd írd meg melyik szereplő lettél majd szavazok rád:)
2016. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én 2013 őszén voltan 19 évesen. Egyszerre kb 30 embert hívtak be, de fantasztikusan lekommunikálták a telefonban- mintha "csak" engem, mert mennyire különlegesnek véltek.

Kitöltettek velünk egy 15-20 oldalas paksamétát- mit vállalunk, van e filmes múltunk, tetkó, piercing egyebek.

Majd kaptunk egy A4-es oldalt, rajta egy jelenettel amit kamera előtt kellett eljátszani az egyik "castingoltatóval". Aztán csókolom.

Nagyokat ordibálsz, tiéd a szerep.

Nekem ment, fel is hívtak 5-6 nap múlva, h lenne egy szerep, nem kell vetkőzni, de ágyjelenet lenne. Oké, köszi- nemet mondtam. Gondolom ezzel kikerültem a rendszerből:) Nem nagy stressz

2016. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!