Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lementeni képeket...

Hogyan lehet lementeni képeket egy oldalról?

Figyelt kérdés
Van egy oldal a bizonyos [link] és ezen belül itt van herby régi YouTube csatornája [link] http://www.youtube.com/user/delypeter innen hogyan tudom lementeni az index képet vagy a borító képet? nagyon régi néző vagyok és gondoltam jó lenne ha nekem ezek megmaradnának emlékbe. nem szeretnék minden nap felmenni erre az oldalra mellesleg elég lassan is tölt be. aki tud kérem segítsen?

2016. márc. 11. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Képek mentése: egér jobb gombbal klikk, és megkeresed kép mentése! Ha nem találsz akkor lefényképezed! Tudsz monitort fényképezni?
2016. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MrPifta ***** válasza:
a monitor telefonnal való lefényképezésénél 100-szor jobb módszert mondok: a PrtSc gomb a billentyűzeten tudod mire való?
2016. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az első is screenshot készítésre gondolt "monitorfényképezés" alatt.
2016. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es :) iegen a 3 as értelmezte, sajnálom te nem tudtad értelmezbi! Részletezzem??? Print sceen, majd Paint szerk, beilleszt, és képszerkesztövel-Én Photoshop-t használok! Így a kérdező is fogja tudni,Te gondolom megnyugszól xD.
2016. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es :) iegen a 3 as értelmezte, sajnálom te nem tudtad értelmezni! Részletezzem??? Print sceen, majd Paint szerk, beilleszt, és képszerkesztővel-Én Photoshop-t használok! Így a kérdező is fogja tudni,Te gondolom megnyugszol xD. Bocsi a h írásért!
2016. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!