Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elképzlhető, hogy a következő...

Elképzlhető, hogy a következő generáció már nem fogja ismerni a KISS rock eggyüttest? Szar lnne mert hatalmas fan vagyok. És sokan ismerik még.

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
így jártál
2016. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Barátom!


Sajnos a rock/metál műfaj kihalófélben van, mivel átveszi egy teljesen más műfaj: a műrock/műmetál.

El kell, hogy keserítselek, de a Kiss együttesnek kevés olyan száma van, ami még ma is sláger.

A következő generáció lehet, hogy ismerni fogja, ám pontosan nem tudják behatárolni, hiszen csak reklámokban/filmekben/játékokban láthatták.


Amennyire csak lehet én terjesztem a rock zenét, ennek jelentős eredménye is van, ám a műzene egyre "trendibb"...


Üdvözlettel: egy rocker (17/L)

2016. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2. hogy definiálnád a műrock/műmetál zenét? kérlek mondd el
2016. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes egy tizenhétévestől ilyet olvasni. Kíváncsi lennék, számodra mi a mű- és mi az igazi rock/metál.
2016. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én se ismerem őket, pedig nem a következő generációhoz tartozom.
2016. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#2 Sajnálom, hogy el kell keserítselek, de egy névtelen oldalon közzétett megnyílvánulásért nem jár jóízlés-pont és buksisimogatás.
2016. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Sajnos a rock/metál műfaj kihalófélben van, mivel átveszi egy teljesen más műfaj: a műrock/műmetál."


A metált, mint műfajt a kilencvenes évek óta egyesek folyamatosan temetik, ennek ellenére még mindig él és kisebb-nagyobb módosulásokkal ugyan, de még egy jó darabig élni is fog, mert a társadalom egy részének igénye van az agresszív, lendületes zenére, valódi hangszeres tudásra és a hangulatra, amit a pop vagy bármilyen más mainstream műfaj nem tud megadni.

2016. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok róluk, hogy van, vagy volt ilyen együttes. És akkor mi van?

Én nagyon nagy Dalida, Piaf, Aznaovur, Becaud rajongó vagyok. És?

2016. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!