Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért pirosak most az adótorny...

Miért pirosak most az adótornyok és egyéb tornyok?

Figyelt kérdés
Kinézek az ablakon, és velem szemben van egy kémény( vmelyik cégé, de nem kicsi) és minden adó torony ami eddig nem, most pirosan világit, valaki tudja miért?

2016. márc. 13. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért világítanak/villognak általában, hogy a repülőgépek elkerüljék őket.


A szín nem igazán függ semmitől, ezek nem világítótornyok, azoknál a frekvencia segítségével közlik az időjárási tényezőket.

Bár lehet, hogy tévedek, és ezeknek is van ilyen funkciója, bár én személy szerint nem láttam még nem pirosan villogó toronytetőt :D

2016. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó azt gondoltam :D de úgyértem, hogy most pl az a kémény ami egy fűtés rendszeré vagy mi (ha Budapesti vagy, akkor Aquincum közelében) és az soha nem világított ki, most meg ( most kapcsolták be max fél órája) a tetejétől a 3/4-ig piros, utána kb a negyedéig fehér utána nemtom, mivel 10.-ről nem látni, de pl a hegyen lévő 3 adótoronynak eddig csak a teteje világított, most meg az egész :D csak nekem furcsa?
2016. márc. 13. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami ünnepi díszkivilágítást tettek rá

(csak tipp, én innen a másodikról nem látom őket).

2016. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, de akkor is érdekes, fura, ilyenkor nem szólnak ha díszkivilágítás van a városban?
2016. márc. 13. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
nem szólnak, kinek kéne szólniuk? :D
2016. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mittomén XD de na, valaki nem tudja mi az isten ez? zavar, mindjárt kilövöm :D
2016. márc. 13. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!