Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem arra használják...

Miért nem arra használják "erejüket" a kigyúrt emberek, hogy a gyengébbet - ha rászorul - megvédjék?

Figyelt kérdés

Értem ezt arra, hogy manapság sokan elkezdenek gyúrni - amit nem ítélek el, mert egészségesen táplálkoznak, edzenek, nincs problémám vele - és egyből nagy a pofájuk. Azt gondolják, hogy beleköthetnek bárkibe és akibe belekötnek megfutamodik, mert valamivel több izom van az illetőn, aki belekötött..


Ez egy undorito, rossz dolog. Most az értelmesebb testépítőkhöz/kondisokhoz szólok. Mert aki agyatlan, annak mindegy csak beír valamit és jól megmondja, hogy ,,Itt, meg itt találkozzunk, elverlek".


Vagy a másik véglet, hogy elkezd kick-,thai boxolni vagy akármilyen más harcművészetet és beleköt sok emberbe.. Én nem értem miért jó ez.


2016. márc. 14. 21:24
 1/1 Molyember ***** válasza:
"A balszerencsét a legtöbb ember elviseli. Ha igazán próbára akarjuk tenni egy ember jellemét, adjunk neki hatalmat." Abraham Lincoln
2016. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!