Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki foglalkozik a fairy tail...

Fonorokxiu kérdése:

Ki foglalkozik a fairy tail anime forditásával? Mikór jön ki a 276. rész (:

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 16:53
 1/5 Jesus Cry válasza:
Minden vasárnap adnak ki 1-1 részt a "Fairy Tail"-ból, egyébként már én is nagyon várom a folytatást.:D
2016. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az jó.(:Már alig várom.
2016. márc. 17. 12:38
 3/5 anonim válasza:
Én is pont aznap vegeztem vele de ma 19:00 körül jön ki AZT mondta a barátnøm.
2016. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Arnikaa99 válasza:
Újév óta a Fairy Tail Zero nevű prequel ment amit egy ilyen 11 részes mondhatni fillernek szántak. Habár ezt nem nevezném fillernek mivel a mangában is benne volt. Annak ezek szerint múlt héten lett vége és ma jött ki a már rendes történet szálat feldolgozó rész. Minden héten 1 rész jön ki, amit általában szombatr le is fordítanak.
2016. márc. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a fordításával az uraharashop és a naruto-kun is foglalkozik, ma jött ki a 276.rész(ebbe bele van foglalva a 9+1 részes zero is(azért 9+1, mert van 1 db olyan rész, ami még a zero-ban is filler)), habár még jövőhéten kijön 1 rész és utána egy kisebb-nagyobb szünet jön, mivel kezdi beérni a mangát


UI.:sztem akkor már csinálhatták volna úgy, hogy a zero befejeztével szünetelnek, és nem leadnak 2 rész a "normális" történet szálból és utána

2016. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!