Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok minecraft szerver...

Hogyan tudok minecraft szerverhez IP címet készíteni, amivel mások is feltudnak jönni?

Figyelt kérdés

Nekem van egy minecraft szerverem, de nemtudom megoldani, hogy mások is feltudjanak rá jönni (Tört szerver.

Van Routerem is (TP-Link).

Hamachi nélkül, routerrel vagy valami IP címmel esetleg meglehet ezt oldani?

Vagy valahogy a gépemen megtudom nézni azt a bizonyos IP címet, amit mások is tudnának használni?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2016. márc. 15. 18:32
 1/4 anonim válasza:

A szerver IP-t nem készíteni kell, de mind1 hanem felmész például a [link] oldalra és ott az IP-d és ezt kell elküldeni a barátaidnak! Megjegyzés: neked nem működik ez az ip csak a barátaidnak vagy annak a gépnek amelyik nem arra a TP-Link-es router-edre van csatlakoztatva

Ha nem meg akkor vedd fel velem a kapcsolatot:

-Skype: kissroli6 (a képem creeper fejjel én...)

2016. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ja amugy nekem is van egy tört szerverem ha van kedved és neked nem működik az én ip-met elküldheted a barátaidnak és az enyémen játszhatnak és adok /op jogot meg minden :D ......
2016. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Genious válasza:

A kérdésre a válasz:

Tisztelt Danger27 és válaszadó!

Nem elég az, hogy az IP címed megnézd egy weboldalon mint pl.: www.miazipcime.hu

Egy tört minecraft szerverhez nem elég a külső IP, hanem kell egy állandósult mint pl.: go.chiocraft.hu

Mert ha nincs meg ez a külső állandósult IP, akkor nem látják a playerek vagy a barátok a szervert tehát nem tudnak rá felmenni! Valószínűleg a másik válaszadó sem maga készítette a szerverét, mert nem tudja a folyamatot! már bocsánat.

Remélem hasznát vették a válaszomnak!


Üdvözlettel: Genious

2016. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, és én hogyan tudom megnézni, vagy hogyan tudok csinálni ilyen állandósult ip-t?
2016. márc. 24. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!