Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fölnéztem az égre és ilyen...

Fölnéztem az égre és ilyen fehér valamit láttam ami mozog is és néha a napot eltakarja, bárány alakzatban is szoktam látni. Mondjátok már meg az mi ott az égben?

Figyelt kérdés
plízzz

2016. márc. 16. 13:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Elnézést ha megbántottam."

Nem bántottál meg. Ahhoz azért ennél több kell.


Nekem sem állt szándékomban téged a személyedben megsérteni, vagy megbántani.

Éppen ezért nem téged minősítettelek, hanem kizárólag ezt a kérdésedet.


És azt azért elég nehéz elhinni, hogy valaki, aki tudja használni a netet, tud ide kérdést kiírni, ráadásul "véletlenül" éppen bárány formájú valamiket lát, az ne tudná, hogy azok felhők, miközben azt tudja, hogy amit eltakar, az a Nap.

Bármelyik, közepes képességű 5 éves gyereket megkérdezed, tudni fogja, hogy mik azok az égen.

De ezt csak most láttad először, még soha nem mondta neked senki ( sem szülő, sem barát, sem óvónő, sem tanár...).

Erre írtam, hogy ez kérdésnek komolytalan, poénnak gyenge.

A reakciód viszont tényleg megdöbbentett.

2016. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"nem lehet itt mindenki agyon iskolázott diplomás faszi, VAGY csak eddig pincében éltem azért nem láttam felhőt.."

Ahogy írtam: egy óvodás is tudja, mi az a felhő, nem kell ahhoz diploma.

Ha meg pincében éltél volna, akkor a Napot sem tudnád hogy micsoda.

2016. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Elveszlett a varázs, pedig az elözőt olyan jól lereagáltad, most pedig megint elkezdtél hepciáskodni ezzel a durván összetett mondataiddal.. egy örök életre szoló sebet okoztál nekem.. köszönöm u.i. látod tudok írni.
2016. márc. 16. 20:39
 14/21 A kérdező kommentje:
És még érzéseim is vannak... éssel mondatot nem kezdünk, se baj.
2016. márc. 16. 20:40
 15/21 A kérdező kommentje:
Látod olyan lelki trauma ért, hogy mar oda sem figyelek a helyes mondatszerkesztésre. full konolyan mondom. :(
2016. márc. 16. 20:43
 16/21 anonim ***** válasza:

"Elveszlett a varázs, pedig az elözőt olyan jól lereagáltad"

Jajj nekem!


"látod tudok írni."

Nem látom.

Eddig egyetlen olyan mondatot sem sikerült leírnod, amiben ne lett volna hiba.


"éssel mondatot nem kezdünk, se baj."

Tévedés.

[link]

2016. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"Eddig egyetlen olyan mondatot sem sikerült leírnod, amiben ne lett volna hiba."

Mást oktassál ne engem kérlek, ha azt hiszed hogy ezzel megtudsz sérteni hát akkor tévedsz.. rossz látásra szemüveget javasolnék, a diszlexiádra, pedig sok olvasást sok sikert te nyelvtan zseni. Hibákat kreál, hogy fölényben érezhesse magát.. Istenem szánlak egy picit,hogy te ilyenekben leled az örömöd.

2016. márc. 16. 21:53
 18/21 A kérdező kommentje:
Fogadni mernék, hogy kigoogléztad ezt az éssel mondat kezdő dolgot, mert még te sem tudod hogy mibe köss bele. Ha unatkozol menj máshova butítani a népet.. De jót szórakoztam az nem vitás köszönöm e nagyszerű élményt.
2016. márc. 16. 22:02
 19/21 anonim ***** válasza:
Ennyi.
2016. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
kabbe a fas*zom
2016. máj. 7. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!