Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok voltatok már úgy, hogy...

Csajok voltatok már úgy, hogy nehezebb terepen kellett vezetnetek, pl. hóban vagy sárban?

Figyelt kérdés

Esetleg volt már olyan, hogy elakadtatok? :)

A válaszokat előre is köszönöm! 32/L



2016. márc. 16. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha esik a hó, akkor inkább nem vezetek. Párszor volt hogy meglepetésként ért, mert reggel jó időben indultam el, de napközben leesett a hó. Nem vagyok a legügyesebb vezető, úgyhogy a téli gumi ellenére is eléggé csúszkáltam, és nem éreztem magam biztonságban. Szerencsére teljesen sosem akadtam el. Sárban egyszer igen, egy szerencsétlen parkolás miatt. De amúgy sáros úton sem mernék vezetni.
2016. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
91%
El ne higgye senki, hogy a kérdező lány! Csak egy fetisiszta férfi, aki lánynak hazudja magát, és így akar beszélgetni a kedvenc témájáról...
2016. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, már többször is előfordult velem. 33/N
2016. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!