Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrök, figyelem! Megosztaná...

Rendőrök, figyelem! Megosztanátok velem, hogy hogyan kezdtétek?

Figyelt kérdés
?Azt szeretném kérdezni, hogy mennyit keres egy rendőr és most nem arra vagyok kíváncsi hogy mennyi mindentől függ, hanem egy-egy történetet szeretnék hallani...hogy pl.: Ekkor és ekkor ilyen iskolával kezdtem ennyi pénzért ilyen beosztásban..a normális, jo válaszokat zöld kézzel jutalmazom...köszi

2016. márc. 16. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Arany életem volt a határőrségnél,ahol a sorkatonaság után maradtam. Aztán beolvasztottak a sündőrségbe,és most xopok havi 143-ért. :(
2016. márc. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én majd csak az leszek,de külföldön szeretnék,de nem hiszem,hogy ez most számítana. :) egy kezdő sima járőr olyan havi 120- kezd. Aztán egyre feljebb,ahogy mennek az évek meg a rangok. Persze egy fősikolás,diplomás tiszt többel kezdi.
2016. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
76%

Hát körülbelül valóban 120-130-al kezd,de ez függ attól is,hogy milyen rendfokozattal kezdi a szolgálatot. Függ az iskola végzettségtől,ha valaki főiskolát,egyetemet végzett,tiszti rendfokozatot kap tudtommal. Úgy megint más. Középiskola tiszthelyettesi ranglétrán emelkedhet (Őrmester,Törzsőrmester,Főtörzsőrmester,Zászlós,Törzszászlós,Főtörzszászlós) Rendészeti szakközépiskolában a tanulmányi eredmények alapján úgy tudom,hogy lehet magasabb rendfokozattal kezdeni,ezek mind befolyásolják a fizetést :D


- Rendész diák.

2016. ápr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!