Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom a legjobb barátnőmet....

Utálom a legjobb barátnőmet. Mit tudnák csinálni?

Figyelt kérdés
Már 5 éve van egy legjobb barátnőm.Régebben normális volt,de mostanra teljesen megváltozott.Mindent úgy csinál ahogy én,folyamatosan féltékenykedik,nagyon nagyképű. Nagyon elhiszi hogy bárkit megtudna verni,de ha hozzáérnek már fut a tanárhoz.Én nem akarok egy iskolába menni vele,viszont mindenképpen egészségügyi szakközépbe akarok menni.Na most ő is kitalálta,és úgy látszik nem enged belőle.Mivel annyira nem jó tanuló,ezért most nekiálltam nagyon tanulni hogy engem jobb iskolába vegyenek fel.A másik pedig hogy azt hiszi nagyon érett,csak mert nem nevet az osztályunk viccein.Elegem van belőle.Kérlek segítsetek.
2016. márc. 16. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Ha ráhajtasz a tanulásra, azt jól teszed. Sem a fogalmazásod, sem a helyesírásod nem elég jó.

Mindketten jobban jártok, ha elválnak az útjaitok. Én nem szeretnék hozzád hasonló barátot.

2016. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt igazából csak idegességből irtam,és a fele nem is igaz,máshonnan szedtem,de nagyon megbántam.Ma átbeszéltük az egészet,és együtt fogunk menni tanulni Debrecenbe.Ő is kibeszélt,de ma újra nagyon jóba lettünk.Mondhatod hogy nem vagyok igazi barát,tudom hogy elbasztam,és hazudtam is csak hogy rosszabb fénybe tüntessem fel,méghozzá egy megtörtént esetből.De mindenki hibázott,és ezt egy jó kis kávé közbe a kedvenc helyünkön megbeszéltük.
2016. márc. 17. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!