Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kire mondják azt, hogy D-boy?

Kire mondják azt, hogy D-boy?

Figyelt kérdés

BTS számokban hallottam ez ta kifejezést, általában Sugától hangzik el.

Előre is köszi!



#BTS #D-boy
2016. márc. 19. 15:05
 1/8 anonim válasza:
Nekem is onnan rémlett. Nem tudom, hogy mit jelent, de mintha egyszer olvastam volna. Ha sub-os vidiket nézel, (magyar) nézd meg a leírásukat is, azt hiszem ott volt. Van Sugának egy szóló száma (=sshanuvol) vagy mi, a jelentése lesza---rom. Azt hiszem annak a leírásában volt.
2016. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
D-boy nem más mint DOPE BOY vagyis kábítószeres / drogos srác
2016. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vok remélem segítettem
2016. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1#Ott néztem ezelőtt leírásban, de nem volt ott. Azét köszi!

2# Köszi a választ! De Suga végig azt mondja, hogy csontjáig D-boy...Ez csak úgy mondja, ugye? :D

2016. márc. 19. 20:35
 5/8 A kérdező kommentje:

Több fordítása is van a számnak, az egyikben tényleg ott van a leírásban a jelentése, csak én nem azt a fordítást néztem ezelőtt :D :

"D-boy - a D itt valószínűleg Suga szülővárosára, Daegura utal."

2016. márc. 19. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:
A koreai rapekben szoktak ilyen szavak szerepelni ezzel is a gettó amerikai stílust utánozzák . Én kifejezetten szeretem a koreai rappet szerintem jobb mint az angol. #2 voltam
2016. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 GGXX válasza:
100%
A D-boy Suga szövegeiben a szülővárosára (Daegu) utal. D-boy vagyis Daeguból jött srác... ;)
2016. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Suga a te troll
2016. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!