Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicserélték a gépembe a...

Kicserélték a gépembe a videókártyát ami erdetileg volt benne, de ésn ezt nem kértem mit tudok most tenni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki cserélte ki? Miért cserélte ki? Ezek olyan mellékes információk, amik talán nem is fontosak, de esetleg segítenének abban, hogy megértsük, mégis mi az ördögöt akarsz megtudni...
2016. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy héttel ezelőtt vírusos lett a gépem és újra kellett telpíteni. Az egyik ismerősöm ezzel foglalkozik. Letöltöttem az egyik kedven játékom de nemakart jól működni próbáltam beálítani rajta a grafilkát, de nem sikrült ezért gondoltam megnézem videókátyát és láttam, hogy már nem az van benne ami erdetileg volt.
2016. márc. 19. 21:38
 3/7 fersk ***** válasza:
Az ismerős felügyelet nélkül maradt a gépeddel? Ő mit mon ?
2016. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fersk ***** válasza:
Mármint 'mit mond'?
2016. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem kérdeztem meg, de abba 100%-ban biztos vagyok, hogy ami most van benne az nem az eredeti.
2016. márc. 20. 10:14
 6/7 anonim ***** válasza:

És tőlönk mégis mit vársz az adott szituációban?


Felhívjam az ismerősödet és beszéljek vele? Te nem mersz?

2016. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fersk ***** válasza:
Örülünk, hogy mi előrébb valók vagyunk számodra az ismerőseidnél! :D
2016. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!