Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előfordulhat, hogy 60 napnál...

Előfordulhat, hogy 60 napnál korábban megkapom a papírt a névváltoztatásról?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalataitok?

Az önkormányzaton kedvesek voltak, mondtam, hogy X okból viszonylag sürgős lenne, mondták, hogy jó jó, igyekeznek.

Február 10-én adtam be a kérelmet, de csak március 8-án továbbították. :(

Mégse voltak olyan kedvesek. :))

Szóval március végéig nagyon jó lenne, ha megérkezne, esélytelen?

Köszi a válaszokat. :)


2016. márc. 21. 14:39
 1/4 A kérdező kommentje:
És ha jól tudom a továbbítástól indul a 60 nap, szóval elég rosszul néz ki, de hátha?
2016. márc. 21. 14:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Hali


Gondolom, mar nem erdekel, mert szerintem azota megkaptad a papirt... De masok miatt leirom


Mar nem 60 nap az eljarasi ido, hanem 45. Az anyakonyvezeto azt mondta, elobb megszokott jonni. A level majd tartalmazza, hogy mikor emelkedik jogerore es onnantol azt vagy koteleshasznalni es ha jogerore emelkedett mehetsz is szemelyi iratokat csinalni.

2016. ápr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, nagyon is érdekel. :)

Pláne, hogy még mindig nem kaptam meg a papírt, most felhívtam őket és azt mondták, hogy hozzájuk március 22-én érkezett a kérelem, tehát május 6-ig van idejük.


De miért írt nekem külön levelet az anyakönyvvezető arról, hogy március 8-án továbbította, ha ez nem igaz?


Jó, mondjuk mindegy lenne, de különböző okokból elég sürgős lett volna és ezt el is mondtam az anyakönyvvezetőnek, aki kedvesen mosolygott és megértő volt, nyugtatott, hogy gyorsan meglesz (aztán jól hátbaszúrt).

Miért jó ez nekik, ezen élvezkednek?

2016. ápr. 12. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Hali


Érdekes, vidéken kérvényezted vagy BP?

Nekem remélem max. 45 nap lesz, nekem is szükségem lenne rá. Főleg, hogy ennek meg nincs így vége, hisz a személyes iratok újra csináltatása se két perc.


Meghat alapból, azért akarja az ember, mert szüksége van rá.. nem tudom mit szórakoznak.

2016. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!