Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régóta olvasom a Black Butler...

Régóta olvasom a Black Butler mangát, de sajnos most nem tudom hol olvassam. Hol találok fordítást?

Figyelt kérdés
Az oldal ahonnan eddig néztem vírusos, tudnátok ötletet adni hol keressem magyarul? Most rossz, mert kíváncsi vagyok a kövi részre. :(

2016. márc. 24. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Magyarul megtalálod a kincsix.blogspot.hu, animeaddicts.hu (itt összevan gyűjtve többféle fordítótól) oldalakon.


Angolul mangafox.me, mangapanda, mangareader.net


Nekem egyik se vírusos.

2016. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Engem addictről letiltott mert elfelejtettem a jelszót és csak 5 öt lehettett próbálni. Ilyenkor már többet nem használhatom?
2016. márc. 24. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Újra regisztrációt nem engedi, más névvel, email címmel?
2016. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült. :) De ezen nincs fent minden rész? Mert itt csak addig az iskolás részig találtam meg. És én a boszorkányfalunál tartok.
2016. márc. 24. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!