Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok linkelni bizonyos...

Tudtok linkelni bizonyos szituációkról facebook-os szöveges képeket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudjátok a facebook-on vannak ezek az ún. szöveges képek, amiket odaírt szöveggel egészítenek ki. Ezek a képek gyakorlatilag minden kategóriában megtalálhatóak, boldogság, szomorúság, szerelem, csalódás stb. amiket maga kép kifejez. Néhol komolyak szövegileg is, máshol poénosak, de akad olyan is szép számmal amik fricskát adnak a "címzettnek" ha van ilyen.

A segítségeteket szeretném kérni, hogy ha tudtok linkeljetek szöveges képeket az alábbi szituációkra. Nem baj ha nem egy az egyben adja vissza a lényeget, de valamilyen szinten legyen köze hozzá, érintse a témát.


A témák, szituációk amikre képet szeretnék találni, vagy a segítségetekkel hozzájutni:


-Megcsalással vádol, de ő volt rajta legjobban, hogy félrelépjen. (nagyon egyértelmű kommentek képekhez a facen, vadi új kép róla egy társkereső oldalon stb.)


-Amit nekem a kedveseként nem engedett meg, egy vadidegennek a többszörösét is szabad és még poénosnak is találja (érintés fóbiája volt, csak nagyon ritkán érhettem hozzá, azt is akkor amikor megengedte, a közelében sem tűrt meg nagyon, más meg ott könyököl az arcába egy faces képen, egy vadidegen meg lesmárolta takonyrészegen a saját szülinapi buliján de bocsánatos bűn volt mert hát tintás volt, és utólag még poénosnak is találta. Ezt adjátok össze)


-Ő soha nem hazudik, közben meg akkor is ezt tette amikor kérdezett (Azt mondta nincs más aki érdekelné, és hű hozzám. Aha, akkor biztos én töltöttem fel képet a vadi új frizurájáról képet egy társkereső oldalon)


-Azt is letagadja amit a saját szemmel látok (a facebook-on kitette hogy "érzelmes" hangulatban van, közben oda írta a poszthoz hogy Impossible. Egy ismerőse kommentben megkérdezte hogy mi a baj, erre ő azt írta hogy az, hogy már van párja annak a valakinek. Én erre rákérdeztem, hogy mi volt ez, erre ő azt felelte hogy a James Arthur-Imposssible dalára értette ezt, és mindig elérzékenyül ha meghallja ezt a dalt. De hol van ezzel megmagyarázva, hogy neki az a problémája, hogy annak a valakinek már van párja Xdddd)


Nagyjából ennyit szerettem volna. Azért írtam hozzáfűzéseket, hogy jobban értsétek a szituációkat, nem azért hogy szaporítsam a szót, nekem elhihetitek. De a lényeget biztos értettétek, ez a valaki szinte egy folyton igaz mondó apácának tartja magát, de végül kiderül, hogy a háttérben azért mégsem annyira szent.

Tudom, a kérdésemből nem ez derül ki, de én nem szeretem ezt a posztolgatós, célzós dolgokat, de amikor már két hete a posztjainak a fele rólam szól, célozva persze, akkor már én is küldök neki egyet-kettőt, ne legyen már annyira magabiztos. Nem mesélem be magamnak, mert a probléma adott, össze is balhéztunk rajta nem egyszer, és ezeket a képeket mindig az összebalhézások után osztotta meg. Ki van csukva, hogy bemeséljem magamnak.

Biztos vagyok benne hogy vannak ilyen szöveges képek ezekre a szituációkra, már többet is láttam, de akkor nem jegyeztem meg, mert akkor nem volt ilyenekre szükségem, sőt nem is igazán érdekelt, hogy őszinte legyek.

A dolog személyesen érint engem.

A segítségeteket előre is köszönöm!



2016. márc. 24. 13:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!