Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Batman vs Superman? Idézetek?

Batman vs Superman? Idézetek?

Figyelt kérdés

Tudnátok irni idézeteket a filmből?

Megtetszett egy idézet de sajnos nem emlékszek rá...


2016. márc. 26. 01:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Batman: Mondd csak, te szoktál vérezni?

Superman: ...

Batman: Most fogsz.

2016. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*Majd fogsz.
2016. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kedden megyek megint megnézni, melyik részlet érdekel, majd próbálom memorizálni. :)
2016. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az emberekkel volt kapcsolatos...

Valami hogy jók... Nem emlékszem pontosan... De ha segítessz akkor megkoszonom es ha feléd járok vendégem vagy egy sörre

2016. márc. 27. 01:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Ki mondta kinek az idézetet?

Ott ahol Superman találkozik álmában a halott apjával amint egy hegy tetején kövekből egy sírt épít? Vagy melyik rész?

2016. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azthiszem hogy igen...
2016. márc. 28. 00:30
 7/12 anonim ***** válasza:

- Nem rossz, igaz? Mi kansas-i síkságlakók ide a hegyekbe kerülünk. Így minden alattunk van, az egész árterület. Az a mély fekvésű farm. Egyszer csúnyán meglepett minket az árvíz. 12 éves voltam. Este fogtuk az ásót apámmal és hajrá. Én a végére elájultam, de sikerült megállítani a vizet. Megmenteni a falut. Anyám tortát sütött. Azt mondta hős vagyok. Aztán másnap megtudtuk, hogy hova ment az a víz amit eltereltünk. Elárasztotta a Lang farmot. Amíg én tortát ettem, ott vízbe fúltak a lovak. Álmomban kísértett a nyihogásuk.

- Elmúlt valaha a rémálom?

- Igen. Hála édesanyádnak. Meggyőzött hogy van jóság a világon. Ő volt a mindenem. Hiányzol fiam.

- Te is nekem, apa.

2016. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

- Mekkora felhajtást csinálnak egy üres láda körül.

- Nem tudják másképp tisztelni. Csak mint egy katonát.

- Cserben hagytam. Életében. De holtában nem fogom. Hol vannak hozzád hasonlók?

- Talán nem akarják hogy megtudd.

- De igen. Harcolni fognak. Nekünk össze kell tartanunk.

-100 évvel ezelőtt magára hagytam az emberiséget. Az a borzalmak évszázada volt. Olyan világot teremtettek ahol már nincs összefogás.

- Van emberi jóság. Harcolunk, gyilkolunk, eláruljuk egymást. De tudunk építeni. Tudunk jobbak lenni. Leszünk is. Nem megy máshogy.

2016. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

- Szenátor! Apukám szerint, a Kentucky Bourbon a hosszú élet titka. Ez volt a szobája. Mindent úgy hagytam ahogy volt. Buta dolog. Az elárvult fiak visszavárják apjukat.

- Rajtam bukik meg a behozatali engedélye.

- Támad a piros sereg... Támad a piros sereg... Ön és a vizsgálatai... Vágtat a városon és így kiált: Ébredjen a vidék, másképp itt a vég! - Tudja mi a legrégibb hazugság Amerikában? Szólíthatom Junenak?

- Szólítson aminek akar. Ráírhatja egy pohár húgyra hogy gyümölcstea. Nevezhet egy gyilkos fegyvert Elrettentésnek. Nem iszom a pohárból. Nem hiszek magának.

- Apám nem bánná - ugye Ön szerint se - hogy ha megváltozna egyetlen dolog a szobában? Mert azt meg kéne fordítani... Hiszem ma már tudjuk - nem de? - hogy az ördögök nem a mély pokolból jönnek, hanem a magas égből.

2016. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

- Ide figyeljen Kent! KENT! Hová tűnik ez? Hova jár ez, Jenny?

- Nem tudom, nem láttam.

- Összekoppintja a sarkát és haza repül Kansas-be, mi? Nyavalyás.

2016. ápr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!