Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történt már valakivel hasonló?...

Történt már valakivel hasonló? Tudom, hogy nem egy egészségügyi portál csak tapasztalat szempontjából teszem fel a kérdést. Két napja félrenyeltem szerintem, egy napraforgó mag darabocskát, ami nagyon szurta a torkom

Figyelt kérdés
de nem kellett köhögjek sem semmi és nem akart le menni.Ittam és ettem is utána elég sokat de úgysem. Reggelre elmúlt szerencsére, de tegnap mintha egy kis nyomást éreztem volna a torkomban.A hideg levegő nagyon sértette és köhögtetett.Mára már a torkom fájt egy picit és az egész légcsövem és elég gyakran köhögök.Volt valakivel hasonló lehet attól vagy csak felsérthette a torkom és egy megfázás nem tudom eldönteni?
2016. márc. 26. 12:40
 1/3 fersk ***** válasza:
Ha belenézhetnék a torkodba és lenne orvosi képesítésem biztosan meg tudnám mondani.
2016. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Örülök neki ,remélem olvasni is megtanulsz.
2016. márc. 26. 14:14
 3/3 anonim válasza:
Tudom, sok idő eltelt már a kérdés feltétele óta.. De igen, simán lehet, hogy félrenyeltél valamit, de nekem ugyanebben a sorrendben maguktól is elő szoktak fordulni ezek a tünetek. Remélem, mostmár jobban vagy azóta! ;)
2018. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!