Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik baratomnqk szeretnek...

Az egyik baratomnqk szeretnek segiteni. Röviden es tömören augusztusba 17-lesz fiu es mondta hogy nemiszerve sima alap allapotban kb 4cm viszont felalva 13cm ez miert van?

Figyelt kérdés
Egyaltqlqn megfog neki nőni alap állapotban? Jah es meg mondta hogy nem tudja felhuzni a bört mert szűk. Ez befolyasolja a növekedest? És mi az ideális méret, ilyen korban?

2016. márc. 26. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

'a barátod' nem kell, hogy féljen, ez teljesen normális.


A bőrt mindenképpen fel kell húzni, különben begyullad, ha nagyon nem megy fel, akkor dokihoz kell 'mennie', fitymaszűkület miatt.


Az átlag pénisz ernyedt állapotban egy negyede a rendes állapotának, így normális az, ha olyan pici.

2016. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es ha nem gyulladt neg be? Vagy nem faj?
2016. márc. 26. 21:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Es a bőrfelhúzást nem lehet otthon megoldani? Valahogy?
2016. márc. 26. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam, próbáld meg felhúzni, akarom mondani a 'barátod' próbálja meg felhúzni.

Ennél fiatalabb voltam, mikor először megtettem, először kicsit csípni fog, de az is teljesen rendben van.

Jobb nem megvárni, hogy baj legyen belőle.

2016. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!