Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szeretitek Arnoldot?

Fanni27 kérdése:

Ti szeretitek Arnoldot?

Figyelt kérdés
Jó okos, meg minden, de szerintem a veszekedésekben ahhoz képest hogy Reni rágta magát hogy milyen rossz barát (saját maga Arnolddal szemben), sosem volt igaza Arnoldnak. Meg ahogy megbántotta Renit a szülinapján, az nagyon gonosz volt. Elhiszem hogy zavarta hogy Cortezzel jár, de ha annyira szerelmes Renibe, akkor nem mond ilyen durva dolgokat neki, nem?

2016. márc. 28. 21:17
 1/10 anonim válasza:
55%
Hát Arnoldot én néha bírtam néha nem. Valahogy úgy lett összerakva a karakter, hogy lenézi az embereket és hat ja Renit is hiába szerelmes belé,amugy néha mintha gyenge lenne ...nem bírja elviselni h Reni és Cortez jarnak, ilyen az élet talaljon mást, annyira zavaró volt nekem o,hogy mindig beleavatkozott ebbe a dologba... Már amúgy régen összejöttek volna Cortezzel,ha Arnold nincs...(tok régen olvastam a könyvet szoval sok minden nem jutott eszembe :D)
2016. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én -személy szerint- nem kedvelem Arnoldot mert szerintem nem szereti igazán Renit. Csak azért hiteti el vele, hogy ne is barátkozzon Cortezzel. Szerintem Arnold egy s*ggf*j. :D De ez csak az én véleményem.
2016. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Elején bírtam, aztán megutáltam.
2016. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Én bírom Arnoldot. Oké, a végén tényleg nem a legjobb ember, ezt aláírom. De azért annyira nem is rossz ember, szerintem. Vannak hibái, és fura. Mondjuk havernak jó lenne :)

Egyébként Corteznek is van ezer hibája, ő is viselkedik önzőn. Csak ezek valahogy eltűntek. "Kedvenc" : a szüleim azt akarják, hogy Amerikában tanuljak tovább. Persze, utána hagyjuk sírni órákon át a baratnőnket és órákkal később közöljük, hogy igazából nem fogok kimenni, bármi is legyen. Mi volt a cél? Tesztelni Renit? Nekem ez legalább olyan szemét, mint Arnold bármelyik későbbi húzása

2016. márc. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
55%
Én az elején szerettem, mert aranyos volt Renivel,de később nagyon nem bírtam.. :/
2016. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én szerettem, mert okos, megfontolt és hidegvérű volt, és Renivel ellentétben sosem sajnáltatta magát, és nem fojtotta el a véleményét.
2016. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon stréber lehetett és amikor szerelmet vallt Reninek akkor követelete, hogy vallja be, hogy ő is szereti. én nagyon utálom Arnoldot. a könyv elején mindig is Corteznek szurkoltam.
2016. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bru19 válasza:
Én az elejnén bírtam. (az elején alatt, az első 2 könyvet értem). Utána viszont.... nem
2016. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Whitneyy válasza:
Én kifejezetten utálom! Reninek papol folyton a barátságról, közben ő meg nem is barátja a Reninek, legalábbis részemről nem ott kezdődik a barátság, hogy közös érdeklődési köröm van valakivel. Ha annyira barátja lenne nem uszítaná a többiek ellen, és elfogadná, hogy Reni Cortezt szereti és vele jár. Arnold nagyon önző, és kisajátító, és ha nem ment volna el, Reniék sose jönnek össze. Részemről az 5. kötettől a legjobb a történet, és 60%ban azért mert a Neményi nincs benne.
2016. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rentai.Renáta válasza:
én nem szerettem , mert nagyon durván bánotta meg Renit a szülinapján és utána még nem is ír neki ez azért nagy bunkóság.
2016. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!