Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Uncsi van. Manga animációs...

Uncsi van. Manga animációs filmek/ sorozatok a javából? PLZ!

Figyelt kérdés
Komoly, elgondolkodtató, valós vagy fantasy stílusban nekem 8. Sokat láttam pl: Studio Ghibli kilőve. De iránynak ilyenek legyenek ha tudtok megköszönném.

2016. márc. 29. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Neon Genesis Evangelion

End of Evangelion

Berserk (sorozat, nem a trilógia)

Fate/Zero

2016. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. márc. 30. 00:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Seirei no Moribito

Death Parade

Gosick

Boku dake ga Inai Machi

Gungrave

Kemono no Sou-ja Erin

Psycho-Pass

Trigun (csak az eleje tűnik komolytalannak)

Kidou Senshi Gundam 00

2016. márc. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Manga animációs filmek... bocs, sírok ezen a megfogalmazáson.

Ha komolyabb műveket keresel, akkor keress rá a Noitaminára, ott főleg felnőtteknek való animéket, komolyabb témájúakat készítenek. Lélektani, dráma, történelmi, valós élethelyzetről szólóakat. A felnőttet ne úgy értsd, hogy erőszakos vagy tele van szexszel, csak némelyik olyan lassú történetvezetésű, hogy egy fiatalabb esetleg unalmasnak találná.

2016. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a komoly jelezőt hát nemegészen szó szerint értettem, úgyértem jó ha néha gyilkolásznak is mert attól megy fel a hangulat is :D meg a frappáns dumáktól... nemigaz?
2016. ápr. 1. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!