Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy emberről ismertetésképpen...

Egy emberről ismertetésképpen azt mondták h, ,170 hektár kukoricásuk van". Az nagyon soknak számít?

Figyelt kérdés
először is bocsánat, nem találtam a ,,mezőgazdaság kategóriát sehol.Nagyon olyan jelleggel mondták mintha az rengetegnek számítana. Mennyire sok? Mennyi van mondjuk a legtehetősebb földes gazdáknak? Mennyi az anyagi vonzata egy ilyen szintű területnek, hány ember kell szezonban az aratáshoz?

2016. márc. 29. 23:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Szép nem szép közöm nincs az ilyenekhez, megtippelni se tudom hogy az mennyire számít soknak.Lehetőleg pénzben vagy más területben (pl.: ,,az x focipályányi terület") próbáljatok meg szemléltetni, úgy érthető lesz számomra is:)
2016. márc. 29. 23:22
 2/3 Diesel221 válasza:
Tudom hogy régi a kérdés de azért válaszolok.Ugye nekem azt tanították iskolába hogy az egy hektár ha minden oldala 100 méter,tehát ha szabályos négyzet alakú lenne a föld akkor minden oldala 17 kilométer lenne.Az azért már elég nagy
2016. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán sikerült válaszolnod. A kérdés próbáltam arra kihegyezni hogy az anyagilag mit takar. Ha a területe érdekelt volna akkor 3 kattintással megtudom magamnak a google-ből. Sejtettem hogy méretben nagy.
2016. ápr. 18. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!