Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Death...

Mi a véleményetek a Death Parade című animéről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszett. És hasonló hangulatú animét/mangát keresek ha tudnátok ajánlani. A Black Butlerhez hasonló is jó lenne.

2016. ápr. 1. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszett nekem is, érdekes volt, gyönyörű megvalósítással. Szeretem a kívül, belül értékes történeteket.


Hasonló ezekhez még ha kicsit is:

Jigoku Shoujo

Pandora Hearts

Mushishi

Death Note

Angel Beats!

Gosick

Psycho-Pass

2016. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon betalált, a Death Note-os utalások benne(nem csak egy van, de Light feltűnése a 11. részben tényleg a legegyértelműbb) is nagyon jól lettek megoldva.
2016. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%

Minden anime szar.

Ajánlok én neked egy animét: az életet

Nézz filmeket,sorozatok,de ami a legfőbb,tv-t!!! Szakadj el a géptől,mennj ki játszani,mennj barátokhoz,mennj a városba,annyi mindent lehet csinálni! Az anime olyan,mint a drog:nem lehet róla leszokni,és ráadásul rosszat tesz az elmének. Ha annyira szereted a japán kultúrát,tanulj kínaiul.

2016. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3. neked pont ezt az animét kéne megnézned ami alá úgy kommenteltél ide valami random hülyeséget hogy egy plakátot nem láttál róla. Pont nem értem mi bajod velük úgy általában, egyszerű szórakoztatóipari termék, ráadásul interneten nézve ingyen van, nem úgy mint mondjuk a tippmix, amivel az egyik volt évfolyamtársam érettségire ~1 millós adósságot szedett össze. Soha senki nem vesztette még el animék nézése miatt a barátait, amúgy meg szerintem semmi közöd hozzá hogy ki mivel tölti a szabedidejét.
2016. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A tippmix nem ebbe a kategóriába tartozik,az olyan mint a lottó. Ezek meg videók. Iq level 9999. A tippmix hogy jött ide? Na,mindegy,ez gyógyíthatatlan...):
2016. ápr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy a tipp mix szerintem is egy badarság :D
2016. ápr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én azt mondanám minden film borzalmas. De ez sehogy se igaz, mert nem láttam mindet és mert igenis vannak jók.


A lényeg hogy bármit néz, olvas az ember (film, sorozat, anime, mese, könyv, színdarab, stb.) azok között meg tudja különböztetni azt ami értéket képvisel, tanít valamire, azoktól amik csak manipulálni akarják az embert, vagy akár ráerőltetni egy szemléletet.


Kérlek, ne ítélj el valamit csak mert nem ismered, és ne az lapján dönts amit egy-két embertől láttál. (például akik csak a Narutot, Dragonball és hasonló dolgokat nézik, látták, szóval amit leginkább az ember szeme elé tolnak)


Bármi ami függőséget okoz drognak számít, lehet ez film, sorozat, alkohol, cigaretta, csoki de még a sajt is, ha az ember úgy érzi neki mindennap kell, és rosszul van ha nem jut hozzá.

2016. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem akartam veszekedést kiváltani :). Köszönöm a válaszokat, és nem figyelek oda úgy sem az olyan válaszadókra akik a körülmények ismerete nélkül, csak rosszindulatú beszélgetéseket kezdeményeznek. Nem tartom magam anime függőnek, nem nézek ahoz elég sokat, csak rátaláltam benne arra a stílusra ami tetszik.
2016. ápr. 3. 10:50
 9/12 A kérdező kommentje:
És vicces, hogy egy tömegbutító eszközt, a tévét hozta fel az egyik válaszadó pozitív példának :)
2016. ápr. 3. 10:54
 10/12 anonim válasza:
100%
Szerintem az a vicces hogy azt irta ha annyira szereted a japán kultúrát akkor tanulj kinaiul XDDD csak emliteném hogy japán és kina két külön dolog
2016. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!