Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Polgári esküvőre aláfestésnek...

Dorci88 kérdése:

Polgári esküvőre aláfestésnek lassabb rockzene ötleteket szeretnék kérni, miket lehetne beválogatni?

Figyelt kérdés
Sok fórumon utána olvastam már a témának, de a legtöbb lassú rock számot amit javasoltak, inkább temetésre tudnám elképzelni...egyetlen Guns'n Roses volt ami talán jó, a Patience, de meghallgatok teljesen újakat is, mint pl Within temptation-től All i need, Amaranthe Trinity acoustic, meg ilyenek, elég széles körben kiterjed az ízlésünk :)Lehet akár magyar is, Pl ossian, Edda, vagy bármi ami eszetekbe jut :)

2016. ápr. 2. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

AC/DC Gone Shootin

AC/DC Ride On

2016. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szintén az AC/DC-től a Night Prowler is egy lassú szám. Illetve a Rock or Bust se az a tipikus gyors szám, de nem is olyan lassú mint az előzőek. Vagy például a Nervous Shakedown-t is lassabbnak mondanám. Esetleg a Burnin Alive is jó lehet. Ha ez az utolsó 2-3 megfelel gyorsaságba akkor még tudok írni párat ami ezekhez hasonló :)
2016. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezek mind nagyon jó számok, szeretjük is az Ac/Dc-t, de ennél valamivel "lágyabb" zenékre gondoltam :-) ott lesz a lakodalompárti apósjelölt (nem lesz lagzi csak polgári szertartás), és a mélyen vallásos nagymamám (templomi esküvő se lesz), furcsán néznének :-D Tudom, hogy ez a nap kettőnkről fog szólni, de szeretnénk megtalálni az arany középutat, csak h mi is és a vendégek is jól érezzék magukat, hogy ne gondolják h mi semmit nem tudunk normálisan csinálni :-) pl Disturbed:Sound of silence, az középútnak tűnik, de kellene még két három szám biztosan ami hasonló kaliberű. Vagy több, csak h legyen miből válogatni.
2016. ápr. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!