Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A probléma az,hogy gyakorlatilag egy munkahelyen sem tudok hosszabb ideig megmaradni.Állandó szorongásaim vannak és néha még csodának éreztem,hogy egyáltalán betudtam menni a munkahelyre. Orvosnál voltam, de gyógyszeren kívül más segítséget nem tudott nyúőjtani, az meg nem használt.

Egyszerűen félek így,hogy mi lesz. Még itthon lakok,de anyukám nyakán sem csünghetek örökké, valahogy túl kell ezen lennem. A család többi tagja már mondogatja anyunak,hogy zavarjon el engem. És ez lesz,ha nem tudok megmaradni egy munkahelyen sem...

Már a 8.munkahelyemre készülök,pedig még csak 25 vagyok.

Kinek mennyi munkahelye volt eddig? És, ha valakinek van ilyen jellegű problémája, akkor, hogy tudta megoldani???


2016. ápr. 2. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Az,hogy mi okozza nálad ezt a gátat és félelmet a munkában, csak egy szakember segíthet.
2016. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!