Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz folytatása a Gintamanak?

Lesz folytatása a Gintamanak?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel hamarosan befejeződik (talán 1 év múlva) a manga a stúdió biztos csinál egy utolsó évadot majd.


Gondolom láttad mindet.

Gintama - 201 rész

Gintama' / Gintama (2011) - 51 rész

Gintama' Overdrive / Gintama' Enchousen - 13 rész

Gintama 4 - 51 rész


2 ovát már bejelentettek, de nem tudom mi lesz benne. Leadják: 2016.08 és 2016.11.

2016. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen*o*
2016. ápr. 3. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó évad utolsó részének utolsó két képkockája erősen arra utal, hogy folytatni fogják^^ valószínűleg akkor, ha a manga utolsó fejezetei fognak jönni (tehát kb. egy éven belül számítani lehet erre).
2016. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 death42 ***** válasza:
De nincs feliratozva csak 300 részig. Nevetséges, hogy egy ilyen népszerű animét elhanyagolnak. :P
2016. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az UraharaShop fordítója ezt írta:

"Fordítás: Hogy mikor kerül ki ez a 2 utolsó arc (sógun+ami utána van), azt nem tudom. :/ Sajnos csak annyit tudok mondani, hogy be lesz fejezve, nem akarom nagyon elhúzni, de ígérgetni sem akarok." illetve: "Még mindig érvényes, amit fentebb írtam, sajnos a munka 100%ig lefoglal. Annyit tudok mondani, hogy nincs elfelejtve. :/ Sajnálom, de konkrétabb infoval nem tudok egyelőre szolgálni."


Egyébként a Gintama csak Japánban népszerű, nyugaton viszonylag kevesen nézik:'D

2016. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!