Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire a terrortá...

Miért félek ennyire a terrortámadástol?

Figyelt kérdés

Hi mindenkinek 😉😉

Nagyon felek a terrortamadastol, mindig az jar a fejemben, hogy mikor fognak a terroristak tamadni. Ejszaka sem birok aludni, sosem feltem ennyire semmitol sem. Segííííítenééééétek?!



12/L


2016. ápr. 4. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne félj, megnéztem a névsort, te nem vagy rajta.
2016. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hahaha xD


Normalisakat PLS

2016. ápr. 4. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínű azért félhetsz mert fizikailag védtelennek érzed magad ebben a korban. Később ez változhat. Akár még rendőr is lehetsz pont azért hogy a rossz embereknek joga legyen arccal a földre feküdni és levegőt is csak engedéllyel vehessenek. Vagy ha nem is leszel rendőr de egy önvédelmi sportot elsajátíthatsz a későbbiekben és az önbizalmat ad. Emlékezz csak a Linda című sorozatra, ő is sok rossz embernek megtanította hogy számukra az utca veszélyes.
2016. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik!


Nagyon szepen koszonom!

2016. ápr. 4. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Allahu Akbar😉
2016. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És majd lekaratézza a felé szálló repeszeket. :)


Szimplán azért félsz, mert a híradó, meg nem csak az tele van ezekkel a hírekkel, amiket neked 12 évesen még nem kéne nézni. Részben azért mert még nem teljesen érted hogy mi hol és miért történik, részben pedig azért, mert még nem vagy elég érett ahhoz, hogy feldolgozd.


Ezért is szoktak bizonyos filmekhez, műsorokhoz bizonyos korhatárt megjelölni - nem véletlenül.


Egyébként sokkal inkább lenne okod tartani az autóktól. Sok-sok nagyságrenddel nagyobb a valószínűsége annak, hogy elüt egy autó, vagy hogy karambolozol amikor épp benne ülsz egyben, mint annak, hogy te terroristák közelébe kerülj.

2016. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oooookee! Es tenyleg igazad van! Csakhogy en nem nezek tevet, se hiradot, mert az öcsém folyton a Minimaxot nezi, ezert nem tudok kedvemre nezelodni, ugyanis csak a nappaliban van. Szuleim azt mondjak, inkabb nezzem a plafont, minthogy tvzzek. Valamennyire igazuk is van. Nos, de visszaterve a temara onnan tudom ezeket, hogy neten szörfözök, es allandoan a youtube kiad ilyen terroristas meg Orban Viktoros videokat. Nem szoktam megnezni, mert nem az en ugyem, stb. De mivel Pesten lakom, ezert folyton rettegesben kell elnem 😢 ez valami betegseg? Vagy mi?


(Ja es a szuleim nem engedik hogy tevezzek, inkabbhogy netezzek. Komolyan nem ertem. Az internet sokkal veszelyesebb mint a tv. Az öcsém meg jokat hehereszik mikor nezi a kedvere valo meseket)


Szoval nem ertem ezt :(

2016. ápr. 5. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!