Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiktiv lakcímmel hogy lehet...

Fiktiv lakcímmel hogy lehet autót venni?

Figyelt kérdés

A volt páromat kijelentettem a házamból. Elvileg februárban jogerőre emelkedett a határozat. Szerintem ex nem tud róla...a kormhiv olyan levelezési címre értesítette ahol tudom hogy már nincs 1,5éve.

Most jött egy levél egy biztosítótól egy ismeretlen autó kgfb kötvényével ex nevével. Elvileg márciusi kezdéssel.Nyugtassatok meg hogy ez nem azt jelenti hogy mégse fiktiválták,szimplán a nagy nevű biztosító nem nézi a lakcímigazoló érvényességét központilag....

Próbálok optimista lenni de rohadt ideges vagyok...



#KGFB #fiktív cím
2016. ápr. 5. 23:55
 1/1 vatafak ***** válasza:
mivel az exednél még mindig a régi lakcímkártya van és használja is ezzel okirat hamisítást követ el a határozat jogerőre emelkedésének dátuma után szvsz. kérdés h a biztosítós ügylet előtte v utána történt. ja és nem hinném h egy himmihummi biztosító ilyen esetben vizsgálni kezdené a kártya érvényességét...
2016. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!