Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is elég lenne, ha...

Szerintetek is elég lenne, ha ilyen meleg lenne csak a nyár?

Figyelt kérdés

Ma itt ahol lakok 27 fok van,viszont már csak 25 mert közeledünk az éjjelhez de délután 2-kor 27-et mutatott.


Szerintem az egész nyár nyugodtan telhetne így.

Legalább ennél nem lenne melegebb,ilyen meleg pont elég lenne,ne lenne 28 foknál melegebb.


Ti mit szolnátok ehhez? Bár úgysem így lesz de ti mit szólnátok ,ha végre ilyen lenne a nyár amilyen idő most van? Jó persze kell az eső is.


A tavalyi nyár meg a 2013-as az borzalom volt de a tavalyi még a 2013-nál is melegebb,roszabb.



2016. ápr. 6. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, bár ez most melegebbnek tűnik, mert még nem állt rá a szervezetünk teljesen erre az időre. De én sem szeretnék többet 30 foknál. A tavalyi egy különösen meleg nyár volt, az eddigi legmelegebb a mérések óta. Olyat tényleg nagyon nem szeretnék, többször is előfordult a 37-38 fok, ami már nem hinném, hogy egészséges az itt élők számára. Ráadásul vizsgám is volt akkor, nehéz volt koncentrálni.
2016. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk olyanok mint az afrikaiak,hogy hozzá vannak szokva a hőséghez.
2016. ápr. 6. 18:06
 3/10 anonim válasza:

Szeretném, hogy ha az idei nyár is hasonlóan alakulna, mint a tavalyi, hiszen én a nagy melegeket nagyon szeretem, még akkor is, ha idén is 35-38 fok nappali hőmérséklet várható.

Bár azt hallottam, hogy az idén nem lesz olyan hosszan tartó afrikai hőség, mint tavaly nyáron volt.

2016. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is örülnék neki, ha nem lenne melegebb:) Így is elég, lehet már szoknyában mászkálni:D
2016. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom,aki a hőséget szereti az költözzön afrikába. Dehát ez az ő dolga ezt maga tudja mindenki.
2016. ápr. 6. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki meg a hideget szereti költözzön Szibériába. Kontinentális éghajlatú ország vagyunk, vagyis a tél hideg, a nyár pedig meleg. És, hogy mi lenne, ha nyáron csak 25-27 fok lenne? Pl a vendéglátósok háromnegyede, a strandok pedig egytől-egyig tönkre mennének. A finom gyümölcsöket és zöldségeket is elfelejthetnénk.
2016. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kit érdekel a strand. Van fedett strand is ha pedig a kültéri tönkremegy ,tönkremegy.


Hidd el én nagyon gondolkodtam azon,hogy észak európába költözök mert a tavaly nyár borzasztó volt. De nem egyszerű átköltözni úgyhogy kénytelen vagyok szenvedni nyáron mint hozzám hasonló sok ember pedig fiatal vagyok és egészséges.


Szibériába nem költözök mert a nagy hideg se jó,hanem télen legyen mondjuk mikor a leghidegebb van -10,-15 fok nyáron meg a legmelegebb ahogy írtam 28 fok körűl mint most.


A stranot nem kell sajnálni ,inkább az egészségügyet kellene sajnálni hogy nincs pénz orvost tartani itthon de sok a beteg strandépítésre meg van pénz?


Gyümölcs zöldség pont megterem 28 fokon meg van spanyol is. Egész télen spanyol paradicsomot vásároltam és ettem.

2016. ápr. 6. 21:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező olyan sötét vagy, mint az afrikai éjszaka! Mi az, hogy "strand építésre van pénz igaz"? Hogy jönnek az állam által fenntartott kórházak egy magánkézben lévő strandhoz? És olyanról hallottál már Balaton, Velencei tó, Fertő tó, Tisza tó, Rukkel tó, Arlói tó és még sorolhatnám...tudod tavak, nem viakolor és mozaik, hanem természetes képződmény. Ha pedig a strand tönkre megy, ott emberek vesztik el a munkájukat és családok mennek tönkre! És kit érdekel, hogy neked jó a spanyol paradicsom? Mezőgazdaság és a benne dolgozó pár százezer ember megvan? De téged ez mind nem érdekel, mert rinyálsz a meleg miatt és még te írod, hogy aki a meleget szereti költözzön Afrikába. Te költözz el te nyomorult! Ez egyenlőre Magyarország, aminek ilyen az éghajlata és ha besz arsz is ilyen marad még pár száz-pár ezer évig. Dilettáns vagy, buta és végtelenül önző.
2016. ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

:)))))

Utolsó. Én nem vitatkozom csak mosolygok az ilyen válaszolókon,mert minden kategóriába van ilyen ember. Nem baj. Én sötét vagyok de te még sötétebb.

2016. ápr. 7. 01:26
 10/10 anonim válasza:
Nyáron a nagy hőség elviselésére vannak jó megoldások, nem kellene szenvedned emiatt, inkább élvezned, és ki kellene használnod a jó meleg időt. Konkrét dolgokat nem írok erről, neked kell ezekre a megoldásokra rájönnöd.
2016. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!