Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekelne valakit egy olyan...

Érdekelne valakit egy olyan könyv amit én írtam és rólam szól?

Figyelt kérdés
A könyv hat fejezetes arról szól hogy hogyan éltem. MIkről képzelődtem. Egy emberről szól aki nem tudja eltalálni hogy a környezetének igaza van e abban hogy ő csak egy skizofrén elmebeteg és csak képzelődik. Vagy pont abban kell hinnie hogy a betegsége a valóság s ki kell törjön egy helyről ahová be lett zárva. Szentül hiszi az életről hogy az csak egy neki megrendezett iszonyatosan nagy átverés . És nem tudja eldönteni hogy ez most a lelkének a pokla vagy tényleg a pokol és ő ki van választva arra hogy megélje a sötétséget és méltó legyen a fény erejére. Nem tudja eldönteni hogy ez tényleg megtörtént amik értk. Nem tudja eldönteni hogy miért szenved annyit. Méltó akar lenni a fény erejéhez és bezárni valahová mélyen a sötétséget. Most vagy a lelkében rejlő sötétségről van szó vagy eleve ahogyan a fény legyőzte a sötétséget és arról. Izgalmas és az olvasó figyelmét mindig megtartja.

#fény és a sötétség
2016. ápr. 8. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ismert ember vagy, akkor talán érdekelne.
2016. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdező, itt vagy még?

Amúgy van, akit érdekelne... Sztem nincs olyan, ami senkit nem érdekelne. :3

2016. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!