Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a Mario játékokat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez egy hülye kérdes. Én szeretem a Mario játékokat de sok ember utálja miért???

Szerintem azért mert a mai gyerekek ilyen orba szájba élethű grafikájú játékokon nőnek fel. Még szerintem azért mert csak olyan játékokat szeretnek amibe van vér.



2016. ápr. 9. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért általánosítanak a kérdezők?


Egyébként én is sem szeretem, pedig negyven elmúltam, és bizony olyan játékokon nőttem del, amiknek a grafikája az eredeti Mariót is alulmúlja.


Egyszerűen nem jönnek be ezek az ugrálós ügyességi játékok. Na, megkönnyebbültél? Vagy inkább jól lepontozol, mert én sem szeretem a kedvenc játékodat?

2016. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert a mai gyerekek callofdutyin meg battelfildenmeg gta -4-5 ön nőnek fel azért. neked ssem tetszenének a régi játékok ha egy 2010+os játékkal játszanál életedben elöször
2016. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ti nem tudjátok hogy vannak új Mario játékok újabb grafikával???
2016. ápr. 9. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem érdekelnek a Mario játékok (mellesleg az FPS-ek sem). Mint már említettem, hidegen hagynak az ugrálós játékok. Akkor is, ha nyolc kérdőjelet írsz a mondat végére.
2016. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Krisipoke ***** válasza:
Nem tudom, én nem nagyon hallottam még, hogy sok ember "utálná" őket. Mármint rengeteg Mario játék elképesztően korszak- és stílusalkotó volt, illetve mai szemmel, objektíven nézve is rengeteg nagyon jó van köztük, szóval aki utálja, az valószínűleg nagyon fiatal, és nem ismeri igazából, ráadásul annyit lát, hogy "jaj, nem realisztikus, biztos kisgyerekeknek való". Azt simán el tudom képzelni, hogy valakinek egyszerűen nem jön be a stílus, vagy hogy nem érdeklődik iránta, de azt viszonylag nehezen tudom elképzelni, hogy egy értelmesebb, érettebb ember konkrétan utálja, és ne lásson bennük semmi értékelhetőt.
2016. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vannak újjabb mariók.Pl: new super mario bros. U vagy a legeslegjobb mario: mario maker. Szerencsére mindegyik megvan mert nintendo wii u tulaj vagyok.Ja és 7.-es vagyok és nagyon szeretem az ilyen fajta játékokat pl: donkey konk country
2016. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!