Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ukrajnából lehet gyerekruhát...

Ukrajnából lehet gyerekruhát rendelni?

Figyelt kérdés
Üdv! Segítséget szeretnék kérni! Sógoromék Ukrajnába voltak, és nagyon jó minőségű gyerek ruhákat hoztak a gyerkőceimnek . Azt mondják a magyar árak töredékébe került. Gondoltam rendelnék online ha van rá lehetőség, de nem tudom sajnos, hogy milyen oldalon lehet rendelni Ukrajnából, vagy egyáltalán lehet-e. Köszönöm ha valaki segít ebben nekem.
2016. ápr. 9. 19:49
 1/2 anonim válasza:
Szia. A webshopok nem postáznak külföldre. Én egy sráctól vettem, ő határ mellett lakik, lerendeli és továbbadja, fel tudja tenni magyar postára. Érdemes az ukrán gyártású termékeket keresni. Pl vettem Ferrari sportruhát gyerek méretben, nagyon jó minőségű volt. Ha jól emlékszem ukrán vagy török volt.
2016. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az infót :-)
2016. ápr. 11. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!