Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aluminiumból önthetek vázat...

Aluminiumból önthetek vázat drónnak?

Figyelt kérdés

Én házi készítésű drónhoz szeretnék a felesleges régi aluminiumbol önteni egy-két lemezt és néhány kart.

Nyilván kell neki ellenminta, amit vízszintbe kell állítani, meg kell munkálni utána.

Mi a véleményetek?



2016. ápr. 10. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

csináld csak, a házi barkácsnak pont az a lényege, hogy csináld meg az ötletedet és meglátod mi sül ki belőle.

Talán tökéletes lesz, talán fel se száll, ki tudja, csináld meg és kiderül :)

2016. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A biztatás megvan. Köszönöm :)
2016. ápr. 10. 20:23
 3/5 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy az öntés része felesleges. Nem egyszerű házilagosan csinálni és veszélyes is lehet. Persze ha ez a része is érdekel, akkor utánajárással és kellő odafigyeléssel megoldható. De ha zárványokat öntesz, szennyeződés lesz az anyagban, nagyobb feszültségek keletkeznek pl lehűléskor, akkor egy elég rossz minőségű vázzal szenvedtél.


A drón építés viszont nagyon jó dolog lehet házilag. Azonban, ha sikerül mindent összeraknod akkor egy olyan vázra kellene alapoznod, ami tutira megbízható.


Emiatt azt mondom, vegyél alumínium profilokat, azokat gyengítheted a megfelelő helyeken pl furatokkal és így még könnyebb lesz a szerkezet. Olcsóbb egyszerűbb és megbízhatóbb megoldás.


Sok sikert!

2016. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Uhf. Megcsinalhatod de szerintem felesleges. Nehéz lesz. Óriási teljesítményű motor kell hozzá, amihez kellenek brutális aksik. Szerintem inkább műanyag. Amit megsporolsz a vázon azt belekoltheted aksikba+motorokba. :) egyébként carbon vaz lenne a legjobb
2016. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Túl nehét lesz a súlya
2016. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!