Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A LOL-ban Maokai az jó support...

A LOL-ban Maokai az jó support-nak, és ha igen milyen?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 11. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem

Mao tank dps és minimális módod van rá hogy segítsd az adc-t

Ha tank supportot akarsz, akkor:

Braum (engage, borzasztóan jól védi az adc-t, rengeteg cc), Leona (legjobb/legbiztosabb engage, cc, shielddel szinte elpusztíthatatlan), Alistar (engage, cc), Nautilus (mostanában kifejezetten jó win%, sok cc és engage, elronthatatlan ult), Blitzcrank (nehéz engage de ha bejön akkor kegyetlen, építhető rá ap dmg), Thresh (nehezen játszható de a jó kezekben erős engage, elég cc)

2016. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
+ Tahm kench (op de mindenki bannolja úgyis), taric (rework lesz lassan úgyhogy ne most próbáld ki)
2016. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettetek! :D És Nautilus és Thresh megvan :3 Mindkettőt már megvettem régebben ^^ Nagyon jó vagyok velük :D
2016. ápr. 11. 20:20
 4/7 anonim válasza:
100%

Braumnál egészen biztosan nem jobb, de szerintem még most is egy közepes A-tier pick.


Maokai engage-e igazából jobb, mint Leonáé, mert gyk. téveszthetetlen (mert point & click, míg Leonáé skillshot, ráadásul mindig a lehető legmesszebbre dash-elsz) és megszakíthatatlan is (Leonát egy egyszerű Thresh E megfogja).


Az ultija fixen % sebzést nyel el, és ez nem scale-el semmiből, ergo support gold-ból is ugyanolyan mértékű utilitása van.


Ha tömeg közepébe érkezel a W-vel, akkor a Q több embert is fellökhet, ami együtt gyk. egy mini-Malphite ulti sokkal kisebb CD-n.


Az E sebzése nem rossz, a slow nem elhanyagolható, ráadásul alapjráaton is 40 másodpercre gyk. egy ward, ergo Sightstone előtt is nagyon jó vision kontrollja van.


A problémája ugyanaz, mint Leonának, vagyis hogy nem nagyon tud disengage-elni, ha egyszer bent van (bár Maokai legalább minionokra meg monster-ökre is tud csúszni), de az ultija miatt összességében így is több utilitása van. A modell a mérete miatt picivel előnytelenebb, de nem vészesen.

2016. ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D
2016. ápr. 12. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
A jelenlegi (rework előtti) Taric sem rossz, sőt. Meglehetősen tankos, és a heal képessége borzasztó erős. Tapasztalatból mondom, nálam elég magas win rate-tel rendelkezik. :) Elsővel egyet kell értenem, Maokait supportnak ne, egyszer (még 20. szint körül) elhittem hogy jó lesz az, nos picit tévedtem. :'D
2016. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a választ :D :D
2016. ápr. 13. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!