Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy külföldön...

Lehetséges az hogy külföldön is szerepeljek filmekben? Megválósítható mind ez?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és mindig is színész akartam lenni de nem a hírnév miatt.Az hogy népszerű leszek -e vagy sem az nem foglalkoztat. Úgy gondoltam, hogy elkezdek itt Magyarországon eleinte színházakban majd esetleg filmekben statiszta ként vagy akár szereplőként szerepelni és utána ha ez jól sikerül akkor kimenni külföldre színészkedni persze ezt mind úgy hogy most is tanulok emelt szinten angolt és a továbbiakban szeretnék teljesen megtanulni angolul hiszen ez az egyik legfontosabb dolog ahhoz hogy külföldön színészkedjek.

Értelmes válaszokat kérek :)



2016. ápr. 12. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Detto. Pont olyan vagyok mint te. Még korban is :)
2016. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg?? ez szuper :) Nem akarsz privátban beszélgetni? :)
2016. ápr. 12. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
De:))
2016. ápr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az Egyesült Királyságban élek, és nem mondom, hogy színész vagyok, mert ez azért nem így működik, de szoktam szerepelni hivatásos színészként színdarabokban. Szóval megvalósítható.
2016. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 gondolom akkor angolul beszélsz szóval nem nagyon észrevehető hogy nem az angol az anyanyelved?

És köszi,kedves vagy :)

2016. máj. 6. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen akcentussal beszélek. Nyilván tudok erős magyar akcentussal is beszélni, de többféle angollal is.
2016. máj. 7. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!